Dlaczego1
Współpracując z nami zyskują Państwo partnera, który dba rozwój całej Państwa organizacji.
Dlaczego5
Posiadamy doświadczenie w branży medycznej oparte na współpracy z wieloma różnymi podmiotami medycznymi.
Dlaczego2
Każdy z naszych konsultantów jest aktywnie zaangażowany w prowadzony projekt i odpowiedzialny za efekty utrzymania wprowadzonych działań. Dzięki temu macie Państwo gwarancję skuteczności i realizacji wyznaczonych zadań.
Dlaczego6
Budowanie nowej świadomej kultury ciągłego doskonalenia w organizacji – w czasie współpracy pomagamy aby każdy pracownik zaangażował się w realizację celów strategicznych Państwa organizacji.
Dlaczego3
Określenie odpowiedzialność w projekcie i podziału zadań oraz ich monitorowanie pozwala Państwu śledzić wpływ zmian na organizację.
Dlaczego7
Jako liderzy we wdrażaniu lean healthcare w Polsce projektujemy z Państwem systemu ciągłego doskonalenia odpowiedni do zespołu, zasobów i specyfiki działania.
Dlaczego4
Profesjonalizm i wiarygodność to nasze najważniejsze wartości, które również przekładają się na nasze stawki. Nawiązując z nami współpracę maja Państwo pewność, iż nasze wynagrodzenie przekłada się na Państwa zysk.
Dlaczego8
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować autorską metodę pracy i budowania kultury ciągłego doskonalenia – Podejście SMS in Healthcare to sprawdzona strategia we wdrażaniu lean w podmiotach medycznych.