Grzegorz Koczor

Grzegorz Koczor

Lean Transformation Expert

Ekspert w zakresie transformacji Lean w medycynie oraz usługach. Prowadzi warsztaty rozwoju managerów dla firm medycznych dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem. Trener biznesu od kilku lat realizujący szkolenia dla firm z z obszaru przywództwa i filozofii Lean. Inicjator wielu rozwiązań biznesowych podnoszących efektywność i innowacyjność przedsiębiorstw z indywidualnym podejściem do strategii firmy.

Na wciąż rozwijającym się rynku widzi potrzebę budowania przedsiębiorstw od małych po duże z wykorzystaniem wiedzy zdobytej w różnych branżach oraz modelach biznesowych.

Z wykształcenia Biotechnolog na Uniwersytecie Śląskim oraz absolwent studiów podyplomowych - Zarządzanie w Służbie Zdrowia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

DOŚWIADCZENIE

  • Grzegorz od 7 lat tworzy i rozwija brand Lean w medycynie organizując ogólnopolskie konferencje, warsztaty Lean Healthcare Academy oraz udziela się aktywnie jako prelegent na różnych konferencjach w Polsce
  • Ma 10 letnie doświadczenie we wdrażaniu filozofii Lean, głównie w obszarze służby zdrowia na różnych stanowiskach w organizacji.
  • Swoje doświadczenie zdobywał również prowadząc projekty w branży produkcyjnej, usługowej i finansowo-ubezpieczeniowej.
PRYWATNIE

W wolnym czasie gotuje oraz oddaje się spacerom.