ciasteczka

Śledź nas:

facebook youtube linkedin twitter
nasza-misja

Nasza misja

Pomagamy zobaczyć więcej i pójść dalej

Od wielu lat współpracujemy z sektorami: medycznym, usługowym i produkcyjnym. W tym czasie zdobyliśmy wiedzę oraz umiejętności, dzięki którym możemy dobrze doradzać innym. Dziś skutecznie pomagamy pacjentom, personelowi medycznemu oraz zarządom szpitali i innych placówek medycznych. Dzięki naszym kompetencjom mogą one realizować swoją misję, wizję oraz cele strategiczne.

Liczba wykonanych transformacji

7

Średni czas zwrotu z inwestycji (m-ce)

6-9

Oszczędności w MLN

50

NPS - Wskaźnik oceny Klientów

95

ROI
zwrot z inwestycji

+300%

Liczba przeszkolonych osób

>3000

Analiza

Najpierw, w porozumieniu z pracownikami instytucji, której pomagamy, kompleksowo weryfikujemy procesy zachodzące w danym obszarze.

Inspiracja

Mając już wiedzę na temat funkcjonowania instytucji, organizujemy warsztaty w formie gry edukacyjnej Lean Air. W ich trakcie pokazujemy bezpośredni wpływ lean managementu na efekty codziennej pracy.

Transformacja

Inicjujemy proces ciągłej zmiany organizacji, która obejmuje sferę zarządzania. Jest on oparty na metodyce lean management.

wierzymy

Wierzymy, że

Każdego możemy zainspirować do zbudowania samodoskonalącej się organizacji.

Nasza oferta

Główne obszary działania Lean w Medycynie

We współpracy z naszymi klientami, diagnozujemy problemy, a następnie opracowujemy i wdrażamy, dostosowany do potrzeb organizacji, strategiczny program rozwoju. Sam proces wprowadzenia zmian jest czasochłonny i wymaga systematycznego, ustrukturyzowanego podejścia.

Nasze referencje

Naszym atutem jest satysfakcja naszych klientów

company
Profesjonalizm, podejście i doświadczenie trenerów wpłynęło na wysoką aktywność i zaangażowanie zespołu w realizację celu projektu. Uczestnicy ocenili warsztaty na poziomie 9,3 (w skali 1-10). Efekty pracy przekroczyły pierwotne oczekiwania zamawiającego.

Adam Niedzielski

Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia
company
Efekty warsztatów oraz pracy konsultantów z uczestnikami w ich obszarach pozwoliły zdefiniować ponad 300 marnotrawstw, wprowadzić ponad 150 usprawnień, w tym 30% usprawnień o charakterze Quick Wins z możliwością bezkosztowego wdrożenia do organizacji w krótkim czasie.

Kamila Skorupska

HR Director, Medicover Polska
company
Trener Grzegorz Koczor wyróżnił się wysoką wiedzą i kompetencjami w zakresie metodologii Lean, wykazał się otwartością, gotowością do wyjaśniania problemów i wątpliwości. Analizowane w trakcie szkolenia procesy omawiane były w sposób przystępny i zrozumiały, a dobra atmosfera pracy sprzyjała efektywnej wymianie doświadczeń i formułowaniu trafnych tez i wniosków.

Dorota Paniak

Menadżer Działu Operacji Finansowych, Medicover Polska
company
Podczas podjętych działań Pan Grzegorz Koczor wyróżnił się umiejętnością trafnej oceny zastałej sytuacji medycznej, ekonomicznej i interpersonalnej, zaangażowaniem w opracowany temat, terminowością i świetna komunikacją z uczestnikami szkolenia oraz stałą gotowością do działania.

Michał John

Dyrektor Operacyjny, EMC Instytut Medyczny S.A.
Skip to content